• ОУ
    ОУ "Алеко Константинов"
  • Вдъхновяващи идеи
    Вдъхновяващи идеи
  • Творчество и спорт
    Творчество и спорт
  • Традиции
    Традиции

Акаунт

Последни новини

Грипна ваканция

НЕУЧЕБНИ  ДНИ

от 23 до 30.01.2019 г. вкл.

(грипна ваканция)


СЪОБЩЕНИЕ

Общинските кръгове на олимпиадата по Биология и здравно образование и на "Знам и мога" - 4 кл. ще се проведат на 31.01.2019 г. (четвъртък),съответно от 13.30 ч. и от 14.00 ч.

ИЗВЪНРЕДЕН ИНСТРУКТАЖ

ИЗВЪНРЕДЕН ИНСТРУКТАЖ

 

на учениците и служителите в ОУ „Ал. Константинов”, Димитровград

 

При затруднено движение при зимни условия е необходимо всички ученици и служители да съблюдават следните правила:

  1.  Да се движат по тротоарите. Ако тротоарите не са почистени от снега, да се движат по пътното платно, плътно до бордюра, като използват лентата за насрещно движещите се автомобили и не затрудняват движението на превозните средства.
  2.  При наличие на заледявания да се движат бавно и внимателно с цел предотвратяване на счупване на крайници при евентуално падане.
  3.  Да пресичат пътното платно по пешеходните пътеки, а при липса на такива - да се оглеждат внимателно и да предвиждат повече време за преминаване поради усложнената пътна обстановка, бавното движение по заснежени улици и невъзможността за бързо спиране на МПС.
  4.  При слизане от транспортно средство (автобус или лек автомобил) да не предприемат пресичане на пътното платно пред МПС. Пресичането да става зад превозното средство, за да се предотврати ПТП.
  5.  Учениците да не използват улиците като пързалки.
  6.  Да не се движат близо до сградите, за да се избегнат опасности от падащ сняг от покривите.
ОТКРИВАНЕ НА УЧЕБНАТА 2018/2019 г.

ОТКРИВАНЕ НА
УЧЕБНАТА 2018/2019 г.
17.09.2018 г. – 09.30 ч.
Учениците трябва да бъдат в училищния двор в 9.15 ч.

Вие сте тук:

Екип

ЕКИП

Директор:

Дорина Желязкова

Заместник-директори:

Анета Желязкова – учебна дейност

Евгени Пенев – учебна дейност

Иванка Иванова – административно-стопанска дейност

Педагогически съветник:

Димитър Димитров

Логопед:

Тоня Борисова

Ресурсни учители:

Живка Вълева

Живка Георгиева

Преподаватели начален етап

  1. Даниела Тодорова – старши учител – 1а клас
  2. Ваня Зафирова – учител – 1б клас
  3. Веселина Атанасова – старши учител – 1в клас
  4. Невена Димитрова – старши учител – 1г клас
  5. Румяна Несторова –учител – 2а клас
  6. Ивета Христова –учител – 2б клас
  7. Дарина Петрова – старши учител – 2в клас
  8. Петя Миткова – старши учител – 2г клас
  9. Боряна Петрова – старши учител – 2д клас
  10. Невена Стефанова – старши учител – 3а клас
  11. Мариана Стоянова – старши учител – 3б клас
  12. Стоянка Маркова – старши учител – 3в клас
  13. Марияна Йорданова – старши учител – 3г клас
  14. Таня Гъркова –  старши учител – 3д клас
  15. Павлина Точарова – учител – 4а клас
  16. Антоанета Николова – старши учител – 4б клас
  17. Лора Вълчева – старши учител – 4в клас
  18. Донка Вълева – старши учител – 4г клас
  19. .Галина Петкова –учител, Компютърно моделиране
  20.  Мариана Делчева – старши учител, Английски език
  21. Спаска Димчева – старши учител, Домашен бит и техника
  22. Славчо Добриков – старши учител, Физическо възпитание и спорт

Преподаватели прогимназиален етап

  1. Маргарита Никова – старши учител, Български език и литература
  2. Иванка Янчева – старши учител, Български език и литература
  3. Анета Русинова – учител, Български език и литература
  4. Мария Стоянова – старши учител, Английски език
  5. Галина Жечева – старши учител, Английски език
  6. Красимира Маркова – старши учител, Английски език
  7. Георги Гочев – старши учител, Информационни технологии
  8. Снежа Димитрова – старши учител, Математика
  9. Райна Сталева – старши учител, Математика
  10. Кръстина Борисова – старши учител, Математика
  11. Живко Желязков – старши учител, География и икономика
  12. Христо Христов – старши учител, История и цивилизация
  13. Гошо Бинев – старши учител, Физика, Човекът и природата
  14. Елена Генчева – старши учител, Биология, Химия
  15. Лушка Тонева – учител, Музика
  16. Лилия Радкова – старши учител, Изобразително изкуство
  17. Александър Дафинов –  учител, Физическо възпитание и спорт
  18. Димо Динков – старши учител, Физическо възпитание и спорт
  19. Владимира Самарджиева – старши учител, Технологии

Учител в група по целодневна организация

  1. Нели Харлова– учител, Начален етап – 1а група
  2. Вероника Драганова – учител, Начален етап – 1б група
  3. Атанаска Щерева – старши учител, Начален етап – 1в група
  4. Миглена Петрова – учител, Начален етап – 2а група
  5. Таня Христова – учител, Начален етап – 2б група
  6. Георги Георгиев  – учител, Начален етап – 2в група
  7. Антония Стоянова–учител, Начален етап – 3а група
  8. Тонка Чакова – старши  учител, Начален етап – 3б група
  9. Катя Владинова – учител, Начален етап – 3в група
  10. Светомира Кирилова – учител, Начален етап – 4а група
  11. Таня Димитрова – старши учител, Прогимназиален етап – 5 група
  12. Славка Карабелова – старши учител, Прогимназиален етап – 6 група
  13. Славка Лозева – старши учител, Прогимназиален етап – 7 група

Служители Администрация

  1. Мария Стоянова – главен счетоводител
  2. Антоанета Господинова – касиер-домакин
  3. Милена Георгиева – Завеждащ административна служба
  4. Маргарита Топузова – Технически изпълнител
  5. Венета Шаркова – Библиотекар

 

 

 

Учебна 2011-2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Интересно

Крокодилът

Крокодилът не може да се изплези.

Училищен часовник

Анкета

Любим предмет

Кой е любимият ви учебен предмет?

» Към анкетата »
1 Оставащи гласа

jVS by www.joomess.de.

Календар

Юли 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Архив

Powered by mod LCA