• ОУ
    ОУ "Алеко Константинов"
  • Вдъхновяващи идеи
    Вдъхновяващи идеи
  • Творчество и спорт
    Творчество и спорт
  • Традиции
    Традиции

Акаунт

Последни новини

Национално математическо състезание "Питагор" 2017

На 14 май 2017 г. от 9:00 часа ще се проведе Национално математическо състезание "Питагор" за ученици от 4-ти клас. Участниците от Община Димитровград се явяват на състезанието в ПМГ "Иван Вазов" - Димитровград.

Съобщение

Съобщение - заседание на Обществения съвет

На 16.03.2017 г. (четвъртък) от 18.30 ч.

в 209 каб. в училищната сграда

ще се проведе заседание на Обществения съвет

към ОУ „Ал. Константинов“, Димитровград.

Вие сте тук:

Алековци, класирани в Шанс'2016

 списък
с класираните участници в Шанс'2016, 
12.04.2016г. - официално награждаване на пл. "Поезия" 

Приложно  изкуство на тема   Изкуството сред нас” 

 Втора  възрастова група:

III  място: 
Велизар Вакрилов – II  кл.ОУ „Ал. Констанстинов”

II  място:  
Антония Делчева - II кл.ОУ „Ал.Константинов”

I  място:  

Мария Димитрова-IIIкл. ОУ”Ал. Константинов”

 

Трета  възрастова група:

Поощрителни награди-  

Ангел Хубенов -  VI кл.ОУ „Алеко Констанстинов”

III място:  
Ивелина Костова - VI клас ОУ „Ал. Константинов“

Виктория Николова – VIкл. ОУ„Ал. Константинов“

Георги Янев – VIкл. ОУ „Ал.Константинов“

II място:  
Розалина Тодорова - VIкл. ОУ„Ал. Константинов“

Даниела Койнова – VIкл.  ОУ„Ал. Константинов“

Боряна Динева – VIIкл. ОУ„Ал. Константинов“

Изобразително изкуство на тема   „Моят град на мечти ”.

 Втора  възрастова група:

II  място:

 Чавдар Павлов - III  кл.  ОУ „Ал. Констанстинов”

  Трета  възрастова група:

II място: 
 Кристина Атанасова  - VIкл.  ОУ„Ал. Константинов“

 

 фотография  на тема   „Светлините на града ”.

Втора възрастова група: няма класирани

Трета  възрастова група:

III  място:

Мария  Апостолова  – 13 г., ОУ „Алеко Константинов“

Четвърта  възрастова група: няма класирани

 

Изобразително изкуство на тема   Мода на бъдещето ”.

 Втора  възрастова група:

Поощрителни награди:

Павела Ботева – II  кл. ОУ „Ал. Константинов“

Авигея Йосифова - III  кл.ОУ „Ал.Константинов“

 Трета  възрастова група:

Поощрителни награди-  

III място:  
Мартина  Славова - VIII кл.ОУ„Ал.Константинов“

II място:  
Валентин Тодоров - VI кл. ОУ„Ал. Константинов“

 

Литературно творчество на тема: „Детство мое”

Раздел проза:

Втора  възрастова група:

III  място:

Деница  Шишманова – 8 г., ОУ„Ал. Константинов“

I  място:

Виктория Пенева – 9г., ОУ „Ал. Константинов“

 Трета  възрастова група:

III  място:

Микаела Димитрова  – 13 г., ОУ „Ал. Константинов“

 

Раздел поезия:

Втора  възрастова група:

II  място:

Жеко Жеков– 10 г.,  ОУ „Ал. Константинов“

I  място:

 Гергана Добрева – 10г., ОУ„Ал. Константинов“

 

 

 

Интересно

Първият телефонен указател

Първият телефонен указател, издаден през 1878г. съдържал само 50 имена.

Училищен часовник

Анкета

Любим предмет

Кой е любимият ви учебен предмет?

» Към анкетата »
1 Оставащи гласа

jVS by www.joomess.de.

Календар

Октомври 2017
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Архив

Powered by mod LCA